فناوری هوافضا برای امنیت، رفاه و افزایش کیفیت زندگی
آب و هوا --273°C

پایگاه علمی، خبری، تحلیلی کیهان نورد

 خبر فوری

یک تیتر یک خبر

حکم رئیس جمهور درباره واگذاری پژوهشگاه هوافضا ابلاغ شد

حکم رئیس جمهور درباره واگذاری پژوهشگاه هوافضا ابلاغ شد
۱۳۹۳/۱۱/۲۱ - ۱۰:۴۵

 

معاون پژوهشی وزارت علوم با بیان اینکه پژوهشگاه هوا و فضا دوباره به وزارت علوم واگذار شد، افزود: ابلاغیه واگذاری این پژوهشگاه از سوی رئیس جمهور در ابتدای همین ماه امضا و به وزارت علوم ابلاغ شد.

وحید احمدی با اشاره به اینکه حکم واگذاری بخشی از سازمان فضایی به وزارت علوم به امضا رسیده است، گفت: حکم واگذاری پژوهشگاه هوافضا توسط رئیس جمهور، در هفتم بهمن ماه امسال به امضا رسیده و به وزارت علوم ابلاغ شده است.

وی در خصوص برنامه های وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در خصوص پژوهشگاه هوا فضا، بعد از ابلاغیه توضیح داد و گفت: خواسته ما از پژوهشگاه هوا فضا این است که برنامه های راهبردی و عملیاتی خود را در راستای چارچوب استانداردهای وزارت علوم بازبینی و ارائه کنند.

احمدی با اشاره به اینکه نباید توقفی در اجرای امور پژوهشگاه هوافضا ایجاد شود، افزود: پژوهشگاه هوا فضا باید طی نشستی برنامه های خود را جهت اجرا به وزارت علوم ارائه کند. بنا است پژوهشگاه هوا فضا با اعتبارات قبلی، به ادامه اجرای وظایفش در چارچوب استانداردهای وزارت علوم بپردازد.

وی در ادامه توضیح داد: پژوهشگاه هوافضا نیز در گذشته جزء وزارت علوم بوده و اکنون هم مجموعه ای که در وزارت علوم بوده دوباره به وزارت علوم برگشت خورده است.

 

استفاده از مطالب کیهان نورد تنها با ذكر منبع و نام نویسنده بلامانع خواهد بود.


کلمات کلیدی

0 نظر

نظر شما:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
فیلد های ضروری با علامت * مشخص شده اند.