فناوری هوافضا برای امنیت، رفاه و افزایش کیفیت زندگی
آب و هوا --273°C

پایگاه علمی، خبری، تحلیلی کیهان نورد

 خبر فوری

یک تیتر یک خبر

سفر تخصصی به نمایشگاه ماکس ۲۰۱۵

سفر تخصصی به نمایشگاه ماکس ۲۰۱۵
۱۳۹۴/۳/۶ - ۱۵:۰۱

شرکت مهندسی هوافضای ماخ، ثبت‌نام جهت تور بازدید تخصصی هوافضایی از نمایشگاه ماکس ۲۰۱۵ با خدمات خاص را آغاز کرده است. 

در این تور بی‌نظیر شما از سوم تا نهم شهریور ماه ۱۳۹۴ به همراه کارشناسان، متخصصان و علاقه‌مندان هوافضا و هوانوردی به مسکو رفته و در آن‌جا از خدمات ویژه بهره‌مند خواهید شد.

نمایشگاه هوافضایی ماکس در نوع خود یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های هوایی و فضایی جهان است. این رویداد در نیمه تابستان سال‌های فرد برگزار می‌شود. ماکس به لحاظ تعداد بازدیدکننده و همچنین وسعت نمایشگاه در جهان رتبه اول را داراست و در مجموع در کنار ایرشوهای لبورژه پاریس، فارنبروی لندن و سنگاپور در رده اول چنین رویدادهایی قرار دارد.

ماکس در شهرک ژوکوفسکی برگزار می‌شود. شهرک ژوکوفسکی، یک شهرک تحقیق و توسعه هوافضایی است که از امکانات و زیرساخت‌های صنعتی و پژوهشی هوافضایی برخوردار است و تعداد قابلتوجهی از مؤسسات و مراکز بزرگ هوافضایی روسیه (بویژه در بخش هوایی) در آن واقع شدهاند یا دفاتر نمایندگی دارند. حتی متخصصان این مراکز به همراه خانوادههای خود در این شهرک ساکن هستند. باند پروازی این شهرک (رامِنسکوی) یکی از طولانیترین باندهای جهان است. ژوکوفسکی، به معنای واقعی کلمه یک شهرک هوافضایی است که در مدت زمان برگزاری نمایشگاه ماکس، این جنبه بارزتر میشود. در حین برگزاری ماکس در نزدیکی باند پروازی رامنسکوی، صحنههایی بینظیر از تشکیل چهارراههایی که تقاطع عبور خودروها و هواپیماها هستند، به وجود میآید که چشم هر بیننده‌ای را خیره میسازد.

در هر دوره از ماکس، مجموعهای از هواپیماهای مسافربری و جنگی، بالگردها، پهپادها و سامانههای موشکی و راداری در فضای باز نمایشگاه به نمایش در می‌آیند. هر از چند گاهی صدای غرش هواپیماهای در حال مانور همه چشم‌ها و گوش‌ها را به‌سمت آسمان می‌کشد. زیباترین مانورها و نمایشهای هوایی در این رویداد جلوی چشم بازدیدکنندگان میرود.

تقریباً کلیه این موارد، سامانههای کاملاً عملیاتی هستند که برای بازدید عموم به محوطه باند رامنسکوی منتقل شدهاند. شرکتها و مؤسسات نیز معمولاً در فضای سرپوشیده 14 سالن بزرگ و کوچک، توانمندیهای خود را به معرض دید میگذارند.

شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر روی لینک زیر کلیک کنید:

تور بازدید تخصصی هوافضایی از نمایشگاه ماکس 2015 

استفاده از مطالب کیهان نورد تنها با ذكر منبع و نام نویسنده بلامانع خواهد بود.


کلمات کلیدی

0 نظر

نظر شما:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
فیلد های ضروری با علامت * مشخص شده اند.